
Велошина 28x1.6 Schwalbe Hurricane Performance B/B-SK HS499 ADDIX 67EPI B ТIR-61-69 11159054
- Готово до відправки
- Код: 11159054
1 374 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Hurricane Performance B/B-SK ADDIX
HURRICANE Performance ідеальна покришка для коротких позашляхових екскурсій.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х1.60" |
| ETRTO: | 42-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 50 - 85 PSI (3.5-6.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 105 кг |
| Протектор: | HS499 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 555 г |
- Заводський номер: 11159054 TIR-61-69

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 555 г |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.6 |
- Ціна: 1 374 ₴

