Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бюджетні дитячі санчата від українського виробника.
- Якісно профарбовані, нанесено подвійний шар фарби та закріплено лаком.
- Округла труба діаметром 32 мм забезпечить легке ковзання і хорошу стійкість.
- На санках з легкістю можна катати одночасно двох діток.
- Додатково можна встановити дитячий зимовий конверт, для більш довгих прогулянок.
- Мотузка в комплект не входить
- Колір зелений
- Довжина сидіння: 60 см.
- Ширина сидіння: 34 см.
- Висота санок від землі 24 см.
- Висота (від землі) батьківської ручки: 100 см.
- Є в наявності різні кольори, уточняйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 2 |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка |
| Колір | Зелений |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 24 см |
| Маса | 4 кг |
- Ціна: 1 595 ₴


