влевовправо

Електросамокат KuKirin G3 1200W, 18Ah, 52V
- В наявності 3 од.
- Код: G3
31 995 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат електричний KuKirin G3.
Сенсорний екран дозволяє легко налаштовувати параметри та відслідковувати інформацію про швидкість, рівень заряду та інші дані.
Час підзарядки акумулятора 8-10 год
| Номінальна потужність: | 1200 W |
| Батарея: | 52V, 18 Аh |
| Максимальна швидкість : | до 50 км/год |
| Швидкість: | три режими — 25 км/год, 35 км/год, 55 км/год |
| Максимальний запас ходу: | до 70 км |
| Діаметр коліс: | 10" пневматичні |
| Кут підйому : | до 30 градусів |
- Габарити: 1258×660×1260 мм
- Вага: 26 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KuKirin |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Пневматична |
- Ціна: 31 995 ₴







