
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe G-One Comp Active K-Guard GREEN B/B-SK Art 11159599.01
- Готово до відправки
- Код: 11159599.01
1 200 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравійна покришка Schwalbe G-One Comp.
- K-Guard — Рівень захисту №3 - стандартний перевірений захисний шар. Він виготовлений з натуральної гуми та посилений волокнами Kevlar™.
- E-Bike Ready 25. Для стандартних велосипедів з електротягою до 25 км/год не існує необхідності у вискористанні спеціальних сертифікованих покришок. Однак навіть ці байки мають середню швидкість та навантаження значно більші за звичайні велосипеди, тому рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.50" (700x40C) |
| ETRTO: | 40-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI(EPI): | 50 |
| Максимальний тиск: | 65 PSI (4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 100 кг |
| Протектор: | HS634 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 635 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Кевлар |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 1.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 200 ₴

