
Велошина 27.5x2.25 Schwalbe Nobby Nic Performance ADDIX B/B-SK Art 11159129
- Готово до відправки
- Код: 11159129
1 485 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Nobby Nic рекомендована для трейлу та All Mountain.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
- Компаунд: Addix Performance Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 27.5"х2.25" |
| ETRTO: | 57-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 30-55 PSI (2.0-4.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS602 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 740 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 740 г |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 485 ₴

