
Велошина 28х2.2 Maxxis Metropass Wire 60TPI 4S RI EXO/REF Art ETB00490900
- Готово до відправки
- Код: ETB00490900
954 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Maxxis Metropass створена для сучасних електровелосипедів.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
-
MaxxProtect - Додатковий шар гуми під протектором товщиною 3 мм є найкращим захистом від проколів для серії Metro.
-
EXO Protection - Це стійкий до розривів та порізів матеріал, доданий в конструкцію боковин покришки. Щільно сплетена тканина дуже легка і еластична, що забезпечує відсутність негативного впливу на ходові властивості.
-
4Season - Всесезонний компаунд 4Season від Maxxis розроблений для роботи в будь-яких умовах та за будь-якої погоди, забезпечуючи відмінні експлуатаційні характеристики протягом усього року.
| Тип покришки: | камерна |
| Розмір: | 28"x2.2" |
| ETRTO: | 56-622 |
| Тип бортувального тросу: | сталевий дріт |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-50 |
| Жорсткість гуми: | 60a |
| Протектор: | M2028E |
| Компаунд: | 4Season |
| Рекомендований тиск: | до 65 PSI (4,5 bar) |
| Колір контактної поверхні: | чорний |
| Колір борту: | чорний/світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1070 г |
- ETB00490900

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Ширина шини | 2.2 |
| Виробник | Maxxis |
| Тип шини | Позашляхові |
| Призначення | Гірські MTB |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 954 ₴

