
Велошина 29х2.4 Maxxis Metropass Е-50 4S EXO/TR MaxxProtect ETB00553000
- Готово до відправки
- Код: ETB00553000
1 245 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Maxxis Metropass All Terrain створена для сучасних електровелосипедів.
Вона надає користувачеві повний контроль та комфорт на асфальті, гравії, ґрунтах та поза доріг і напрямів.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
-
MaxxProtect - Додатковий шар гуми під протектором товщиною 3 мм є найкращим захистом від проколів для серії Metro.
-
EXO Protection - Це стійкий до розривів та порізів матеріал, доданий в конструкцію боковин покришки. Щільно сплетена тканина дуже легка і еластична, що забезпечує відсутність негативного впливу на ходові властивості.
-
4Season - Всесезонний компаунд 4Season від Maxxis розроблений для роботи в будь-яких умовах та за будь-якої погоди, забезпечуючи відмінні експлуатаційні характеристики протягом усього року.
| Тип покришки: | безкамерна TLR |
| Розмір: | 29"x2.4" |
| ETRTO: | 61-622 |
| Тип бортувального тросу: | сталевий дріт |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-50 |
| Максимальний тиск: | 50 PSI (3.45 Bar) |
| Захист: | MaxxProtect |
| Компаунд: | 4Season |
| Рекомендований тиск: | до 50 PSI (3,45 bar) |
| Колір контактної поверхні: | чорний |
| Колір борту: | чорний-світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1175 г |
- ETB00553000

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 29" |
| Ширина шини | 2.4 |
| Виробник | Maxxis |
| Тип шини | Позашляхові |
| Призначення | Гірські MTB |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 245 ₴

