
Велошина 27.5х2.4 Maxxis Metropass Wire Е-50 60TPI 4S RI EXO/TR ETB00553100
- Готово до відправки
- Код: ETB00553100
1 155 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Maxxis Metropass створена для сучасних електровелосипедів.
Вона надає користувачеві повний контроль та комфорт на асфальті, гравії, ґрунтах та поза доріг і напрямів.
- E-50 - підходить для електровелосипедів зі швидкістю до 50 км/год.
| Тип покришки: | безкамерна TLR |
| Розмір: | 27.5"x2.4" |
| ETRTO: | 61-584 |
| Тип бортувального тросу: | сталевий дріт |
| TPI: | 60 |
| Сумісність з електровелосипедами: | E-50 |
| Жорсткість гуми: | 60a |
| Захист: | Додатковий 3-миліметровий захисний шар MaxxProtect під протектором |
| Компаунд: | 4Season |
| Рекомендований тиск: | до 50 PSI (3,45 bar) |
| Колір контактної поверхні: | чорний |
| Колір борту: | чорний-світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1100 г |
- ETB00553100

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Ширина шини | 2.4 |
| Виробник | Maxxis |
| Тип шини | Позашляхові |
| Призначення | Гірські MTB |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 155 ₴

