влевовправо

Крила комплект SKS Speedrocker 27.5"/700 11567 Art 914912
- Готово до відправки
- Код: 914912
3 295 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект велосипедних крил SKS Speedrocker.
Допустимий діаметр колеса - 27,5 "(650b)", 28 "
Колір: чорний.
| Переднє крило : | довжина 500 + 210 мм, ширина 42мм |
| Заднє крило: | довжина 950 мм, ширина 42мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | SKS |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 27.5"-28" |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
- Ціна: 3 295 ₴


