
Шатуни SunRace R830 170мм 52/42T квадрат Art FCR830.00AS.SS2.BX
- Готово до відправки
- Код: FCR830.00AS.SS2.BX
1 990 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатуни SUN RACE R830.
- Art FCR830.00AS.SS2.BX
| Сумісність: | Трансмісії 2x8/7/6 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 52x42T |
| Матеріал зірок: | Сталь |
| Матеріал шатунів: | Ковані алюмінієві шатуни 6061 |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |
| Кріплення зірок: | 5-лапка |
| BCD: | 104/64 мм |
| Колір шатунів: | Чорний |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNRACE |
| Тип | Шатун в зборі |
| Кількість зірок | 2 |
| Сумісність швидкостей | 6/7/8 |
| Вісь каретки | Квадратний переріз |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість зубців | |
| Большая звезда | 52 |
| Середня зірка | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкостей | 6-7-8 |
- Ціна: 1 990 ₴

