
Шатуни SunRace M926 175мм 36/22Т квадрат Art FCM926.L0DD.SS0.BX
- Готово до відправки
- Код: FCM926.L0DD.SS0.BX
1 250 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатуни SUN RACE M926.
- Art FCM926.L0DD.SS0.BX
| Сумісність: | Трансмісії 2x9 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 36x22T |
| Матеріал зірок: | 36T-алюміній / 22Т-сталь |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 175 мм |
| Стандарт кріплення: | Під квадрат |
| Рекомендована довжина валу каретки: | 123 мм |
| Кріплення зірок: | 4-лапка |
| BCD: | 104/64 мм |
| Колір шатунів: | Чорний |
| Вага: | 705 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNRACE |
| Тип | Шатун в зборі |
| Кількість зірок | 2 |
| Сумісність швидкостей | 9 |
| Вісь каретки | Квадратний переріз |
| Призначення | Гірські MTB |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість зубців | |
| Большая звезда | 36 |
| Середня зірка | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкостей | 9 |
- Ціна: 1 250 ₴

