
Велошина 28x2.00 (50-622) Schwalbe Land Cruiser PLUS Active, PunctureGuard, TwinSkin, GREEN, B/B+RT Art 11159235.01
- Готово до відправки
- Код: 11159235.01
1 620 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe LAND CRUISER PLUS .
PunctureGuard — Рівень захисту №5 Шар гуми товщиною 3 мм забезпечує чудовий захист від проколів.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 35-65 PSI (2.5-4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 115 кг |
| Протектор: | HS450 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1080 г |
- Заводський номер: 11159235.01

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 2.0 |
- Ціна: 1 620 ₴

