влевовправо

Велошолом OnRide Muse City L-58-62см заднє світло Type-C Чорний/сірий Art 6104495
- Готово до відправки
- Код: 6104495
2 220 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вело шолом OnRide Muse City оснащений світлодіодною блимавкою на акумуляторі.
Антибактеріальні вставки Coolmax добре поглинають вологу, легко знімаються для прання.
Конструкція без козирка
Зарядка світла відбувається через роз`єм USB Type-C.
| Технологія виготовлення: | In-Mold |
| Фактура: | Матова |
| Вентиляція: | 28 отворів |
| Розмір: | L (58-61 см) |
| Колір: | Чорний / сірий |
| Вага: | 255 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OnRide |
| Антибактеріальне просочення підкладки | Так |
| Вага | 0.255 кг |
| Вікова група | Для дорослих |
| Знімний козирок | Так |
| Категорії | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість вентиляційних отворів | 28 шт. |
| Призначення | Універсальний шолом |
| Світловідбиваючі елементи | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 58-62 см |
- Ціна: 2 220 ₴









