
Шатуни OnRide Duet 910 під квадрат 170мм 34-50Т BCD 110/80мм 8/9шв Art 6103428
- Готово до відправки
- Код: 6103428
1 464 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатуни OnRide Duet 910.
- Чейнлайн 44 мм
- Q-factor: 161/132 мм
- Зірка зйомна з асиметричним кріпленням
| Сумісність: | Трансмісії 8/9 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 50x34 T |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Лінія ланцюга (Chainline): | 44 мм |
| Q-фактор: | 161/132 мм |
| Стандарт кріплення: | Квадрат |
| BCD: | 110/80 мм |
| Колір: | Чорний |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OnRide |
| Вісь каретки | Квадратний переріз |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість зірок | 2 |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Сумісність швидкостей | 8/9 |
| Тип | Шатун в зборі |
| Кількість зубців | |
| Большая звезда | 50 |
| Середня зірка | 34 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкостей | 8-9 |
- Ціна: 1 464 ₴

