
Шатуни Goldix R-SPEC Trail 170мм 34T BSA 24мм Алюміній Чорний Art 99955787
- Немає в наявності
- Код: 99955787
1 960 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатуни Goldix R-SPEC Trail
| Сумісність: | 7/8/9/10/11 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 34 T |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Різьба: | BC1.37*24T, зовнішній діаметр 34 мм, підходить для осі 24 мм |
| Каретка: | BB68 M68-73 (стандартна конфігурація), відповідна ширина каретки рами 68мм-73мм. |
| Стандарт кріплення: | Квадрат |
| BSA: | 24 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldy |
| Тип | Шатун в зборі |
| Кількість зірок | 1 |
| Вісь каретки | Квадратний переріз |
| Призначення | Гірські MTB |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість зубців | |
| Большая звезда | 34 |
- Ціна: 1 960 ₴

