
Велошина 27.5x2.60 (65-584) Schwalbe Johnny Watts LR Performance ADDIX B/B-SK+RT Art 11159520
- Готово до відправки
- Код: 11159520
2 442 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велошина Schwalbe Johnny Watts.
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 27.5"x2.60" |
| ETRTO: | 65-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Compound: | ADDIX |
| Максимальний тиск: | min 1,2 bar / 17 psi - max 2,6 bar / 38 psi |
| Рекомендоване навантаження: | до 110 кг |
| Протектор: | HS604 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбивна смуга |
| Вага: | 1040 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1040 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 442 ₴

