
Велошина 28x2.00 (50-622) Schwalbe Super Moto Addix Perf RGuard, MicroSkin, B/B-SK+RT 67EPI B TIR-45-18
- Готово до відправки
- Код: 11159231
2 196 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришки Schwalbe Super Moto Addix Performance підійдуть для грунтованного шосе або по лісових стежках.
- RaceGuard — рівень захисту №4 Захисний шар, розроблений виключно для гоночних покришок. Спеціально розроблена гума і декілька шарів нейлонового волокна гарантує високу надійність при мінімальній вазі.
- Ідеальний вибір для електро-велосипедів, Super Moto-X має рейтинг E-50 і з легкістю долатиме високі швидкості та великі навантаження.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 35-70 PSI (2.5-5.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | 121 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS605 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 985 г |
- Заводський номер: (TIR-45-18) Art 11159231

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 985 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 2.0 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 196 ₴

