влевовправо

Велошина 27.5x2.40 650B (62-584) Schwalbe Big Betty Evolution TLE Folding Addix Soft Super B/B-SK Art 11654151
- Готово до відправки
- Код: 11654151
4 555,20 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Big Betty для DH та важких трас ендуро. Довгі блоки забезпечують максимально ефективне гальмування, надзвичайно жорсткі бокові шипи міцно утримують колесо на траекторії, а відкритий агресивний протектур чудово самоочищується
Ідеально як задня покришка для сухих та вологих умов в парі з Magic Mary.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 27.5"x2.40" |
| ETRTO: | 62-584 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | До 50 PSI (3.50 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS608 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 1085 г |
- Заводський номер: 11654151

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1085 г |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Enduro |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 4 555,20 ₴


