влевовправо

Велошина 27.5x2.35 (60-584) Schwalbe Advancer Hybrid Active PunctureGuard GREEN B/B-SK+RT Art 11159551
- Готово до відправки
- Код: 11159551
1 794 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велошина Schwalbe Advancer Hybrid Active PunctureGuard GREEN
- PunctureGuard — Рівень захисту №5 Шар гуми товщиною 3 мм забезпечує чудовий захист від проколів.
- Компаунд: Green Compound - суміш виготовлена на половину з нової сировини та на половину з переробленої гуми
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 27.5"x2.35" |
| ETRTO: | 60-584 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 50 PSI (3.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 115 кг |
| Протектор: | HS636 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 870 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 870 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.35 |
- Ціна: 1 794 ₴


