
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe G-One OVERLAND 365 RaceGuard TLE Folding E-50 4Season Art 11654469
- Готово до відправки
- Код: 11654469
2 688 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравійна покришка Schwalbe G-One OVERLAND 365 виготовлена за технологією Tubeless Easy, тому її можна використовувати без камери — це значно знижує загальну вагу і дозволяє не хвилюватися про проколи.
- RaceGuard — рівень захисту №4 Захисний шар, розроблений виключно для гоночних покришок. Спеціально розроблена гума і декілька шарів нейлонового волокна гарантує високу надійність при мінімальній вазі.
- Компаунд: Addix 4-Season Compound - чудове зчеплення за низьких температур, хороший опір коченню за будь-яких температур.
- Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год.
Для гравійних доріг та лісових стежок навіть за несприятливих умов. Максимальне зчеплення на бездоріжжі, у тому числі з мокрим грунтом.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 28"x1.50" |
| ETRTO: | 40-622 (700x38C) |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (фолдинговий) |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | max. 65 PSI (4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS622 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний зі світловідбиваючою смугою |
| Вага: | 550 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 550 г |
| Матеріал | Кевлар |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 688 ₴

