
Велошина 28x2.00 (50-622) Schwalbe Marathon Performance GreenGuard ADDIX Eco B/B-SK+RT Art 11159397
- Готово до відправки
- Код: 11159397
2 238 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велошина Schwalbe Marathon Performance для туризму.
- GreenGuard — Рівень захисту №5, Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- Addix ECO - Найбільш екологічно чиста велосипедна покришка. Виготовлена на 100% з чистої гуми з яких, 98% не містить шкідливих речовин та 70% складається з перероблених і відновлюваних матеріалів: включаючи технічний вуглець із перероблених велосипедних шин (rCB)
| Характеристики: | |
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х 2.00" |
| ETRTO: | 50-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 35 - 65 PSI (2.5-4.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 125 кг |
| Протектор: | HS620 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 960 г |
- Заводський номер: 11159397

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 2.0 |
- Ціна: 2 238 ₴

