влевовправо

Крило заднє PoliSport X-cape Evo 26/29" Art 8622800001
- Готово до відправки
- Код: 8622800001
1 116 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крило заднє PoliSport X-cape Evo підійде для будь-якої рами: хардтейл чи двопідвіс.
| Діаметр коліс: | 26" - 29" | |
| Матеріал: | Пластик | |
| Кріплення: | Декілька рівнів отворів для кріплення стяжками | |
| Довжина: | 650 мм | |
| Ширина: | 70 мм | |
| Вага: | 218 г | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polisport |
| Крило | Заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 65 см |
| Ширина заднього крила | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 26"-27.5"-29" |
| Комплект-перед-зад | Заднє |
- Ціна: 1 116 ₴


