
Шатуни OnRide Solo 1110 170мм 34Т BCD 104мм на 11/10/9 шв. Art 6102604
- Готово до відправки
- Код: 6102604
1 788 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатуни OnRide Solo 1110.
- Cталева зірка з BCD 104 мм.
- Рекомендована каретка: 113 мм
| Сумісність: | Трансмісії 1x9/10/11 швидкостей |
| Зірки шатунів: | 34 T |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 170 мм |
| Лінія ланцюга (Chainline): | 50/53 мм |
| Q-фактор: | 145/175 мм |
| Стандарт кріплення: | Квадрат |
| BCD: | 104 мм |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OnRide |
| Вісь каретки | Квадратний переріз |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість зірок | 1 |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Сумісність швидкостей | 9/10/11/12 |
| Тип | Шатун в зборі |
| Кількість зубців | |
| Большая звезда | 34 |
| Матеріал зірок | |
| Матеріал великої зірки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкостей | 9-10-11 |
- Ціна: 1 788 ₴

