
Велосипед 29" Spelli SX-4700 рама-19 Чорний/сірий Art 99955215
- Готово до відправки
- Код: 99955215
22 200 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед SPELLI SX-4700
- Ростовка рама-19 від 175 -185 см
- Діаметр коліс 29"
- Кількість швидкостей 24
- Рама Алюмінієва, профільовані труби гідроформовані
- Вилка SR Suntour XCT 100мм, з регулюванням жорсткості
- Задній перемикач Shimano Altus RD-M310 8 шв.
- Передній перемикач Shimano FD-TX50 3 шв.
- Гальма Tektro hd-m275 дискові гідравлічні, ротори 160 / 160 мм
- Манетки Shimano Acera SL-M310 (3/8)
- Ланцюг KMC Z-72, 8-шв.
- Касета Shimano CS-HG20-8, 11-32T, 8 шв.
- Каретка Cartridge Bearing
- Шатуни Shimano, 42/34/24T
- Втулки Передня: Quando дискова під ексцентрик, 32H, задня: Quando дискова під гайку, 32H
- Обода Spelli, подвійний, алюмінієвий
- Покришки ChaoYang H-5120, 29 х 2,00
- Рульова Neco 1-1/8"
- Винос UNO, A-Head, діам.:25,4
- Кермо Сталеве, діам.: 25,4, довжина: 670 мм
- Підсідільний штир Zoom алюмінієвий, діам.: 27,2, довжина: 350мм, offset: 24 мм
- Сідло Spelli
- Рік виробництва 2024
- Розрахований на вагу до 110 кг
- Вага велосипеда 15 кг
- Колір: Чорний/сірий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelli |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Розмір рами | 19" |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
- Ціна: 22 200 ₴

