
Велосипед 29" Spelli SX-2700 рама-17 Червоний Art 99955213
- Готово до відправки
- Код: 99955213
18 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед SPELLI SX-2700.
- Ростовка рама-17 від 165 -180 см
- Діаметр коліс 29"
- Кількість швидкостей 21
- Рама Хардтейл (Hardtail) XC Race Geometry Алюміній 6061
- Вилка Амортизаційна Suntour 3030, алюмінієва, 1-1/8" з алюмінієвою короною, хід 80мм
- Шатуни, Shimano FC-301 42/34/24T
- Касета Shimano CS-HG20-7
- Передній перемикач Shimano Tourney
- Задній перемикач Shimano Tourney RD-TY300
- Манетки Shimano ST-EF500
- Ланцюг KMC Z8.1
- Гальма Tektro MD-M280
- Тип гальм Дисковий механічний
- Гальмівні ручки Shimano ST-EF500
- Втулки Quando
- Обода Spelli, подвійний, алюмінієвий
- Покришки ChaoYang H-5120, 29 х 2,25
- Рульова Neco 1-1/8"
- Винос UNO, A-Head, діам.:25,4
- Кермо Сталеве, діам.: 25,4
- Рік виробництва 2023
- Розрахований на вагу до 110 кг
- Вага велосипеда 15 кг
- Колір: Червоний / чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelli |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 17" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |
- Ціна: 18 000 ₴

