
Велошина 27.5x2.25 (57-584) Schwalbe Smart Sam Perf B/B-SK HS624 ADDIX 67EPI (TIR-44-00) Art 11159458
- Готово до відправки
- Код: 11159458
1 860 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна покришка Schwalbe SMART SAM. Протектор є одночасно сучасним і збалансованим. Контактне центральне ребро забезпечує зручну прокатку. Зовнішні наконечники гарантують оптимальне зчеплення з дорогою. Саме тому Smart Sam є надійним в будь-яких умовах.
- E-Bike Ready 25, для електровелосипедів зі швидкістю 25 км/год
- Боковини LiteSkin - бокові стінки легкі та тонкі
| Розміри: | 27.5"x2.25" |
| ETRTO: | 57-584 |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 110 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS624 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 720 г |
- Заводський номер: 11159458

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 720 г |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 860 ₴

