
Крила комплект 26-28" SKS Hightrek 2.0 Art SKS11618
- Готово до відправки
- Код: SKS11618
1 004,40 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект велосипедних крил SKS Hightrek 2.0.
Рекомендоване для ширини покришки 54 мм
Ширина профіля 62 мм
Підходять для більшості МТБ та гібридних велосипедів з діаметром колеса 26"-28"
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Розмір коліс: 26" , 27.5", 28"
- Довжина крил: Переднє: 560 мм; Заднє: 700 мм
- Кріплення: Переднє: Болтове, на горилу вилки; Заднє: Болтове, на перетинку рами між перами / кріплення на підсидільний штир (28 - 32 мм)
- Вага: 300 г
- У набір входять усі необхідні кріпильні елементи для ідеальної посадки крил.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 70 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба/штир |
| Переднє крило | |
| Довжина переднього крила | 56 см |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Комплект |
| Розмір | 26"-28" |
- Ціна: 1 004,40 ₴

