влевовправо

Велошина 28x1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Plus Tour Perf SmartDG HS619 ADDIX E 67EPI 35B (TIR-74-25)
- Немає в наявності
- Код: 11159362
2 655 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Marathon Plus TOUR B/B-SK+RT
- E-Bike Ready 50. Швидкі електробайки потребують спеціальних покришок. Найкраще рішення - покришки з сертифікацією ECE-R75, яка чинна в усій Європі
- SmartGuard Рівень захисту №7 Найбільш ефективний шар захисту для велосипедних покришок. 5 мм спеціальної пружної гуми гарантує довготривалий захист. Чинить об'єктам, які вже потрапили в протектор, навіть канцелярська кнопка не пройде через цей захист.
- Призначення: для щоденних поїздок по місту, так і для велотуризму.
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.75" |
| ETRTO: | 47-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 45-70 PSI (3,0-5,0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 121 кг |
| Протектор: | HS619 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1065 г |
- Заводський номер: (TIR-74-25) 11159362

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1065 г |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 655 ₴


