
Велошина 26x2.25 Schwalbe Nobby Nic Perf B/B-SK HS602 ADDIX 67EPI (TIR-02-84) Art 11159128
- Готово до відправки
- Код: TIR-02-84
1 380 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Nobby Nic Perf рекомендована для трейлу та All Mountain. Покришка стала легшою і краще чіпляється за поверхню.
Призначення: на трасах крос-кантрі, технічних ендуро або просто на складних ґрунтових дорогах.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 26"х2.25" |
| ETRTO: | 57-559 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 30-55 PSI (2.0-4.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS602 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 805 г |
- Заводський номер: 11159128 TIR-02-84

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Ширина шини | 2.25 |
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шини | Позашляхові |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 380 ₴

