
Велосипед Kinetic Crystal 29" рама 22" 2024 Сірий 24-305
- Немає в наявності
- Код: 24-305
20 248 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Kinetic Crystal 29" легкий, маневрений, багатошвидкісний велосипед для щоденних поїздок.
- Розмір колеса: 29"
- Рама: 22" 185-200 см
- Рама Алюміній 6061, внутрішня проводка тросів, гідроформовка
- Вилка U-DING D3-HLO хід 100 мм, регулювання жорсткості пружини
- Шатуни Prowheel Zephyr-501, довжина шатуна 170мм, 24-38Т
- Передній Перемикач Shimano Altus M315
- Задній Перемикач Shimano Altus M310, 8 швидкостей
- Ручки Перемикання Shimano SL-M315, 2/8 швидкостей
- Гальма Shimano BR-MT200, дискові гидравлічні, ротори 160/160 мм
- Обода ZLA, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки, 32сп
- Покришки Kenda K1162 29×2.1″
- Втулки Quando KT K-68F / K-68R, алюміній, дискові гальма, 32сп
- Каретка NECO. Картридж, промпідшипник, 68x118мм
- Педалі VP-536
- Сідло Kinetic
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅31.6, довжина 400мм
- Винос Алюміній, ∅31.8, довжина: 80/90мм
- Кермо ∅31.8, ширина 700мм
- Ланцюг KMC X8
- Касета Shimano HG200, 8 швидкостей, 11-32T
- Розмір Коробки 150 x 20 x 85см
- Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINETIC |
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 22" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Рік випуску | 2024 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 85 см |
- Ціна: 20 248 ₴

