
Педалі Greys GR14140 9/16" поліпропілен чорний
- Готово до відправки
- Код: GR14140
240 ₴/пара
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Педалі Greys GR14140
- Розміри: 111x100x33мм;
- Матеріал: високоякісний поліпропілен;
- Матеріал осі: загартована сталь/Cr-Mo;
- Підшипники: кулькові насипні;
- Колір чорний;
- Діаметр різьблення 14 мм
- Вага: 293 г/пара

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Greys |
| Вид педалі | Платформна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Продаються парою |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
- Ціна: 240 ₴/пара

