влевовправо

Велошина 700x38C (40-622) Schwalbe Marathon 365 Perf GreenGuard TwinSkin B/B+RT ADDIX 4Season 67EPI 28B (TIR-90-38) Art 11159427
- Готово до відправки
- Код: 11159427
2 412 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всесезонна велошина Schwalbe Marathon 365 перша шина, яка забезпечує безпечну їзду цілий рік, практично в будь-яких умовах.
Спеціально створена гумова суміш «Addix 4 season» і нові ламелі протектора забезпечують дуже хороше зчеплення шини незалежно від пори року. Для максимального захисту від проколів шина оснащена новою технологією подвійного захисту GreenGuard. Шина сертифікована ECE-R75 для швидкісних електровелосипедів із підтримкою швидкості до 50 км/год.
- GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист товщиною 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- Сумісна для використання на електровелосипеді до 50 км/год та має сертифікат ECE-75
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
| Розміри: | ETRTO 40-622 (28"x1.50") |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 35-80 psi (2.5-5.5 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 100 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS475 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 820 г |
- Заводський номер: (TIR-90-38) Art 11159427

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 412 ₴



