
Велошина 27.5x2.25 (57-584) Schwalbe Rocket Ron Performance TL-Ready Folding B/B HS438 Addix EK TIR-27-60
- Готово до відправки
- Код: 11601043
2 448 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Rocket Ron Performance TL-Ready Folding B/B Addix
- Tubeless - найпросунутіша технологія у виготовленні покришок. Це вибір найбільш амбіцінйних велосипедистів. Такий тип покришок забезпечує ряд переваг у швидкості, комфорті, зчепленні, та особливо, у захисті від проколів, а точніше швидкого їх уникнення
- E-Bike Ready 25. Для стандартних велосипедів з електротягою до 25 км/год не існує необхідності у використанні спеціальних сертифікованих покришок. Однак навіть ці байки мають середню швидкість та навантаження значно більші за звичайні велосипеди, тому рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
- Performance Відмінна якість для інтенсивного використання. Найкраще поєнання ціни і якості
| Тип покришки: | Безкамерна TLR |
| Розмір: | 27"x2.25" |
| ETRTO: | 57-584 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (Folding) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 110 кг |
| Протектор: | HS438 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 670 г |
- Заводський номер: (TIR-27-60) Art 11601043

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 670 г |
| Матеріал | Кевлар |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Downhill |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 448 ₴

