влевовправо

Велосипед складаний Polygon Urbano 3 20X12 рожевий AA AIAPX20UR312U1
- Готово до відправки
- Код: AIAPX20UR312U1
25 000 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складний велосипед Polygon Urbano 3 компактний для зберігання, перевага для тих у якого немає багато місця для зберігання повнорозмірного велосипеда.
Виготовлений з полегшеною рамою AL6 та 20-дюймовими колесами.
Рама велосипеда POLYGON Urbano 3 спроектована так , щоб положення спиги велосипедиста була у вертикальному положенні для поліпшення комфорту та видимості. Urbano 3 створений для тих людей, які шукають унікальний, простий та портативний велосипед, який би інтегрувався у їх активний спосіб життя.
- Рама Алюмінієва складна Polygon ALX, з замком і магнітом
- Вилка Сталева, HI TEN
- Рульова колонка Threadless, ZS 44 / 28.6 | 44/30
- Кермо Алюмінієвий 560мм
- Винос Алюмінієвий
- Підсідельний штир Алюмінієвий, 34.9х580мм
- Сідло Entity Saddle Steel Rail
- Система шатунів Alloy 2-Pice Crank, 52T Steel
- Касета Shimano CS-HG200-8 12-32T
- Задній перемикач Shimano Claris RD-R2000
- Ланцюг KMC Z-8,3
- Ручки перемикання Shimano Altus SL-M315 8-швидкостей
- Каретка Cartridge BB
- Гальма дискові механічні
- Обід Подвійний алюмінієвий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polygon |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Форм фактор рами | Складана |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 13 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
- Ціна: 25 000 ₴


