
Велошина 28x1.75 (47-622) Schwalbe Energizer Plus Tour Performance GreenGuard E-50 B/B+RT AddixE Art 11159249
- Готово до відправки
- Код: 11159249
1 872 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велошина Schwalbe Energizer Plus Tour GreenGuard міцна, накатиста, довговічна і витримує дуже великі навантаження для електровелосипеда.
- GreenGuard — Рівень захисту №5 Захист завтовшки 3 мм. Третина цього шару виготовлена з перероблених натуральних матеріалів.
- Dynamo. Покришка має спеціальне рифлення на боковині для кращого зчеплення з динамо-генератором
- Боковини Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.75" |
| ETRTO: | 47-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 45-70 PSI (3.0-5.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 115 кг |
| Протектор: | HS485 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір боковини: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 985 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 985 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 872 ₴

