
Велошина 28x1.50 (40-622) Schwalbe Energizer Plus Performance GreenGuard E-50 B/B+RT Addix E Art 11101363
- Немає в наявності
- Код: 11101363
1 375 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покишка велосипедна Schwalbe Energizer Plus
- Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- Dynamo. Покришка має спеціальне рифлення на боковині для кращого зчеплення з динамо-генератором
- E-Bike Ready 50. Для використання гна електровелосипедах
- Addix E - новий компаунд сімейства Addix розроблений спеціально для використання на електровелосипедах
- Антипрокольний шар GreenGuard - 3 мм шар гнучкої гуми на турингових покришках з каркасом 67 TPI
- Twin - додатковий шар гуми на боковинах захищає від порізів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"x1.50" |
| ETRTO: | 40-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 50-85 PSI (3.5-6.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 100 кг |
| Протектор: | HS492 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір боковини: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 820 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Ширина шини | 1.5 |
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шини | Полусліки |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Матеріал | Компаунд |
| Вага | 820 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 1 375 ₴

