
Велошина 27.5x2.25 (57-584) Schwalbe Marathon Plus MTB S-Guard B/B+RT HS468 DC 67EPI 36B 11101213
- Готово до відправки
- Код: 11101213
3 252 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Marathon Plus MTB.
S-Guard. Рівень захисту №7 - Найбільш ефективний шар захисту для велосипедних покришок. 5 мм спеціальної пружної гуми гарантує довготривалий захист. Чинить об'єктам, які вже потрапили в протектор, навіть канцелярська кнопка не пройде через цей захист.
| Розміри: | ETRTO 57-584 (27.5"x2.25") |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 30-55 PSI (2.0-4.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | до 125 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS468 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний / світловідбиваюча смуга |
| Вага: | 1270 г |
- Заводський номер: 11101213

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1270 г |
| Матеріал | Компаунд |
| Посадковий діаметр шини | 27.5" |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
- Ціна: 3 252 ₴

