
Велосипед Winner Solid-GT 29" рама 18" 2х9швид фіолетовий 2022
- Готово до відправки
- Код: 22-356
22 000 ₴
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
Гірський велосипед Winner Solid-GT в оновленому вигляді. Велосипед розроблений з дотриманням всіх можливих стандартів якості і з використанням сучасних технологій виробництва і матеріалів.
Основою велосипеда стала алюмінієва рама, яка виробляється з популярного сплаву алюмінію марки 6061 і має кращі характеристики міцності і виброгасіння. Рама має конусну рульову, що надає вузлу додаткової міцності. Труби рами виготовлені за технологією гідравлічного формування, що істотно збільшує міцність рами, і все це пов'язано подвійним швом, який ще додатково полірують для додання більш привабливого вигляду. Для кріплення коліс використовуються 141 Boost дропаути, які мають велику міцність і твердість. Вся проводка прихована в середину рами, що зробило велосипед більш привабливим.
- Winner SOLID-GT рік випуску 2022
- Рама Алюміній 6061, конусна рульова, подвійне обварювання та полірування швів внутрішнє проведення тросів, 141 Boost дропаути
- Рама ростовка 18" - 165-178 см
- Вилка Uding D5 хід 100мм, гідравлічний локаут
- Винос Алюміній, ∅31.8, підйом 7°, довжина 18": 70мм, 20/22": 90мм
- Кермо Алюміній, ∅31.8, довжина 700мм
- Шатуни Prowheel ZEPHYR-501, довжина шатуна 170мм, 22/36T
- Касета ATA KDF-CS936, 9 швидкостей, 11-36T
- Передній Перемикач Shimano Altus FD-M2020
- Задній Перемикач Shimano Altus RD-M2000, 9 швидкостей
- Ручки Перемикання Shimano Altus SL-M2010, 2/9 швидкостей
- Гальма Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні, ротор 180/160 мм
- Обода MH MC-18, алюмінієві, подвійні, 32от
- Покришки Kenda 29x2.35′′
- Втулки SOLON DH-802FQ / DH-822RQ
- Спиці SLE, сталеві, чорні
- Каретка NECO B910. Картридж, промпідшипник, 73x120мм
- Педалі VP-536
- Сідло Winner
- Підсідельний Штир Алюміній, ∅31.6, довжина 350мм
- Ланцюг KMC Z8.1
Велосипеди Winner ростовка:
- 18" - ріст 165 - 178 см
- 20" - ріст 178 - 185 см
- 22" - ріст 190 - 205 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Колір | Фіолетовий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 18" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 см |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 22 000 ₴



