
Велошина 28x1.60 (42-622) Schwalbe Smart Sam Plus Perf DD GG B/B-SK+RT HS624 ADDIX 67EPI TIR-70-11 Art 11159557
- Готово до відправки
- Код: 11159557
2 004 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велошина Schwalbe SMART SAM Plus.
- Лінійка Performance - відмінна якість для інтенсивного використання
- Double Defense GreenGuard - комбінований захист від проколів безпосепедньо під протектором шар GreenGuard та на боковинах - SnakeSkin
- Компаунд: Addix Performance. Надзвичайно міцний та універсальний компаунд, однак не настільки легкий як в серії Evolution
- Боковини SnakeSkin - технологія захищає борти покришки від порізів та проколів, роблячи її ще міцнішою та надійнішою
- E-Bike Ready 25. Для стандартних велосипедів з електротягою до 25 км/год не існує необхідності у вискористанні спеціальних сертифікованих покришок. Однак навіть ці байки мають середню швидкість та навантаження значно більші за звичайні велосипеди, тому рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
- Призначення: для активних щоденних поїздок і складних трас.
| Розміри: | 28"x1.60" |
| ETRTO: | 42-622 |
| Тип покришки: | Камерна |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| Рекомендований тиск: | 85 PSI (6 Bar) |
| Максимальне навантаження: | 110 кг |
| TPI (EPI): | 67 |
| Протектор: | HS624 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний із світловідбиваючою смугою |
| Вага: | 720 г |
- Заводський номер: (TIR-70-11) Art 11159557

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 720 г |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 1.6 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Ціна: 2 004 ₴

