
Велосипед Kinetic Storm 29" рама 22" сірий 2022 22-219
- Готово до відправки
- Код: 22-219
15 600 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Kinetic Storm оновлена комплектація 2022 року.
- Рама ростовка: 22" від 195 см.
- Комплектація 2022 року
- Рама: Алюміній 6061 Hydroforming.
- Вилка: Uding D3 29′′, 80мм.
- Винос: YL-124 31.8. ∅10°, 90мм.
- Кермо: YL-004 31.8х700мм.
- Сідло: Vader VD1134M-01
- Підсідельний Штир: JSH-327 27,2×350 мм. AL.
- Гальма: WINZIP, дискові механічні
- Ротор: WZ 160/160 6 bolt
- Каретка: NECO B-910 68-118мм.
- Шатуни: Prowheel AC49 42/34/24, 170 мм. AL.
- Педалі: HF-883
- Ланцюг: KMC Z7
- Втулки: WZ-A208 disc, 32H, AL.
- Обода: ZLA-035X2, 29”, 32H, алюмінієві, подвійні.
- Покришки: CST C1820 29×2.1”, 30TPI
- Пер. Перемикач: Shimano FD-TZ500 3 × 7-speed
- Зад. Перемикач: Shimano TY-M300
- Манетки:ST-EF500. 3×7 моноблок
- Трешетка: Shimano TOURNEY, MF-TZ500-7, 14-28T
- Додатково: Регульована підніжка.
Компанія Pro Bicycle Group залишає за собою право вносити зміни в комплектацію товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINETIC |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 22" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Вага | 14.4 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 195-205 |
| Рік випуску | 2022 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 80 см |
- Ціна: 15 600 ₴

