влевовправо

Електросамокат KuKirin G2 Pro 600W 15Ah 48V з сидінням
- В наявності 2 од.
- Код: G2 Pro
26 175 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електросамокат Kugoo Kirin G2 Pro – це потужний та комфортний електросамокат з мотором 600 Вт, батареєю 15 Ah та удосконаленою системою амортизації, який забезпечує максимальну зручність на дорогах.
- Тип двигуна: Безщітковий двигун постійного струму (привід на одне заднє колесо)
- Передній амортизатор: Пружинний амортизатор
- Задній амортизатор: Пружинний амортизатор
- Тип фари: Світлодіодна
- Потужність фари: 6 Вт
- Кут променя фари: 45°
- Площа освітлення фари: 5 м²
- Задні ліхтарі вмикаються, коли увімкнено фару, а задній ліхтар блимає під час гальмування.
- Вага : 26,7 кг
| Номінальна потужність: | 600 W (1200 W в піку) |
| Батарея: | 15,5 Аh |
| Максимальна швидкість : | до 45 км/год |
| Максимальний запас ходу: | 50 км |
| Вологостійкість: | IP54 |
| Діаметр коліс: | 9" пневматичні |
| Навантаження : | 120кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KuKirin |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 9 мм |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Пневматична |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
- Ціна: 26 175 ₴










