
Велошина 26x2.25 (57-559) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B/WS/B-SK HS425 SBC (TIR-89-55) 11101393
- Готово до відправки
- Код: 11101393
1 175 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Schwalbe Rapid Rob підійде для новачків, які хочуть спробувати крос-кантрі.
Антипрокольний шар K-Guard - захисний шар з кевлару. Мінімальний опір кочення і безпека від проколів
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 26"x2.25" |
| ETRTO: | 57-559 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 50 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.80 - 3.70 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 110 кг |
| Протектор: | HS425 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний з білою смугою |
| Колір боковини: | Чорний |
| Вага: | 720 г |
- Заводський номер: 11101393 TIR-89-55

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schwalbe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 720 г |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Гірські MTB |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.25 |
- Ціна: 1 175 ₴

