Отзывы о компании ВелоBike-V велосипеди та запчастини https://velobikelviv.com.ua/ua/
- Віталій В.
- Евгений М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катя З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
гріпси питань немає все добре
фляга також
камери, гірше я не зустрічав, якість просто жах, соски відпали відразу як приєднав насос.
Все приєднував акуратно без ривків і згину.
Якість бутілу на фото, в різних частинах камери він різної товщини і відповідно різниця діаметра в два рази.- Комментарий продавца
Доброго дня, наш менеджер з вами спілкувався, нарахунок браку. Вам було запропоновано повернути камеру і якщо там заводський брак ми все повернемо і компенсуємо! Але ми так розуміємо що ви вже невпевненні в тому що написали про брак так як невідписуєте! Тоді будемо вдячні за зміну відгуку або чекаємо на камери! Бо по фото що ви надали неможливо оприділити чи є там брак!
- Андрій
Вибачте попросили тільки фото, про повернення розмови не було фото надам завтра
- Комментарий продавца
- Анатолій Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Цікава історія трапилася з цим замовленням... Напочатках все як кажуть "за книжкою", зконтактуавали, написали, вислали ттн, залишилося лише зачекати на своє замовлення. Але, не так сталося як гадалося. Щось там наплутали, щось не ті цифри прочитали... і споживач було вже погано подумав про продавця, адже дитина чекала на детальку для свого велосипеда. Але як кажуть, головне результат. Врешті-решт, все з'ясували, все знайшли, 2*8 стало 3*7 )) і відправили у раніше оголошений термін. Дякую. А головне, коли є бажання, то все виходить.
- Павло Т.
- Микола З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олексій Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Микола Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
