
Велошина 28x1.6 Schwalbe Hurricane Performance B/B-SK HS499 ADDIX 67EPI B ТIR-61-69 11159054
- Готово к отправке
- Код: 11159054
1 374 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Hurricane Performance B/B-SK ADDIX
HURRICANE Performance ідеальна покришка для коротких позашляхових екскурсій.
| Тип покришки: | Камерна |
| Розміри: | 28"х1.60" |
| ETRTO: | 42-622 |
| Тип бортувального тросу: | Сталевий дріт |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 50 - 85 PSI (3.5-6.0 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 105 кг |
| Протектор: | HS499 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 555 г |
- Заводський номер: 11159054 TIR-61-69

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 555 г |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 1.6 |
- Цена: 1 374 ₴

