влевовправо

Крило заднє 27.5-29" Zefal Deflector RS75 пластикові чорний 2534
- Готово к отправке
- Код: 2534
1 608 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Задній бризговик Zefal Deflector RS75- це відмінна річ для збереження вашого одягу під час велопрогулок.
Універсальне кріпленням Deflector RS75.
Велокрило для гірських велосипедів з розміром коліс 27,5 - 29".
Просто і швидко встановлюються до заднього пера рами.
- Ширина болотника 81-92 мм (3,2-3,6").
- ADJUSTABLE - Ідеальне пристосування до будь-якого велосипеда
- Кріплення MD FIX system
- Вага: 341 г.
Кріплення в комплекті.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zefal |
| Страна производитель | Тайвань |
| Общий вес | 341 г |
| Цвет | Черный |
| Крыло | Заднее |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | На раму |
| Заднее крыло | |
| Вес заднего крыла | 341 г |
| Длина заднего крыла | 65 см |
| Ширина заднего крыла | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект-перед-зад | Заднє |
| Размер | 27.5"-29" |
- Цена: 1 608 ₴




