
Велошина 27.5x2.25 (57-584) Schwalbe Racing Ralph Performance TL-Ready B/B Addix TIR-18-00 11601116
- Готово к отправке
- Код: TIR-18-00
2 388 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe RACING RALPH з агресивним профілем ідеальна для крос-кантрі. Вона впорається з м'яким ґрунтом, допоможе з легкістю подолати складні ділянки дороги з гілками і каменями, а також набрати високу швидкість.
Компаунд Addix гарантує міцність і довговічність покришки. Технологія Tubeless Ready дозволяє використати покришку без камери, що значно знижує її загальну вагу і дозволить не хвилюватися щодо проколів.
| Тип покришки: | Безкамерна TLR |
| Розмір: | 27.5"x2.25" |
| ETRTO: | 57-584 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (Folding) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 110 кг |
| Протектор: | HS490 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 680 г |
- Компаунд: Addix.
- Версія: Performance, TLR.
- Безкамерне використання: так..
- Заводський номер: TIR-18-00 11601116

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 680 г |
| Материал | Кевлар |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
- Цена: 2 388 ₴

