влевовправо

Велошина 27.5x2.25 Schwalbe Racing Ray Perf TwinSkin TLR B/B HS489 Addix 67EPI (11601112) TIR-37-71
- Готово к отправке
- Код: TIR-37-71
2 352 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Schwalbe Racing Ray Perf з бездоганнми крос-кантрійним малюнком протектора у поєднанні з незрівнянно чіпким компаундом Addix SpeedGrip роблять дану шину просто неймовірною зброєю на бездорожній трасі.
Для найкращих показників швидкості та зчеплення рекомендується використовувати у парі з покришкою Schwalbe RACING RALPH для заднього колеса.
Компаунд Addix гарантує міцність і довговічність покришки. Бічна поверхня оснащена додатковим гумовим шаром Twin Skin, що захищає від порізів. Технологія Tubeless Ready дозволяє використовувати покришку без камери, що значно знижує її загальну вагу і дозволить не хвилюватися щодо проколів.
| Тип покришки: | Безкамерна TLR |
| Розмір: | 27.5"x2.25" |
| ETRTO: | 57-584 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (folding) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 110 кг |
| Протектор: | HS489 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 680 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 680 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 27.5" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
- Цена: 2 352 ₴


