
Велошина 29x2.25 (57-622) Schwalbe Thunder Burt Addix Speed Super Race Transparent Skin TLE Art 11654146
- Готово к отправке
- Код: 11654146
4 170 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велошина Schwalbe Thunder Burt Addix Speed Super Race Transparent Skin TLE Art 11654146
- Лінійка Evolution - Все найкраще з можливого. Найліпші матеріали. Найсучасніші технології. Найнижча вага.
- Безкамерна технологія Tubeless - найпросунутіша технологія у виготовленні покришок. Це вибір найбільш амбіцінйних велосипедистів. Такий тип покришок забезпечує ряд переваг у швидкості, комфорті, зчепленні, та особливо, у захисті від проколів, а точніше швидкого їх уникнення
- Компаунд: Addix Speed спеціальний компаунд, який враховує специфіку крос-кантрійного використання загостреного на швидкість
- Конструкція Super Race - найвищий клас з точки зору пружності та опору коченню - жоден інший каркас не котиться по землі так шовковисто і не забезпечує таке ж зчеплення, як Super Race.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 29"x2.25" |
| ETRTO: | 57-622 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (фолдинговий) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 120 кг |
| Протектор: | HS451 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Коричневий |
| Вага: | 645 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 645 г |
| Материал | Компаунд |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Назначение | Горные MTB |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
- Цена: 4 170 ₴

