влевовправо

Велошина 29x2.25 (57-622) Schwalbe Thunder Burt SnakeSkin TL-Easy Evolution Folding Addix Speed 11600657
- Нет в наличии
- Код: 11600657
2 880 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Покришка Thunder Burt Evolution найшвидша покришка для MTB від Schwalbe. Надзвичайно низький опір коченню. Дизайн протектора: зверх класичний тип зменшених за розміром пласкими шипами в центральній частині для неймовірного накату та міцності, на додачу виразні зовнішні шипи поліпшують зчеплення та конроль.
- Лінійка Evolution - Все найкраще з можливого. Найліпші матеріали. Найсучасніші технології.
- E-Bike Ready 25. Електро MTB велосипеди, за рахунок потужного електродвигуна, створюють більше навантаження на ходову частину. Саме тому для E-MTB рекомендовано використовувати покришки з позначкою "E-Bike Ready 25"
- Безкамерна технологія Tubeless - найпросунутіша технологія у виготовленні покришок. Це вибір найбільш амбіцінйних велосипедистів. Такий тип покришок забезпечує ряд переваг у швидкості, комфорті, зчепленні, та особливо, у захисті від проколів, а точніше їхнього уникнення.
- Компаунд: Addix Speed - спеціальний компаунд, який враховує специфіку крос-кантрійного використання загостреного на швидкість.
- Лінійка SuperGround підійде для широкого кола застосування. Такі покришки добре суміщаються з хардтейлами та двопідвісами з невеликим ходом. Конструкція створена спецільано для MTB і забезпечує добрий захист від порізів покришки.
| Тип покришки: | Безкамерна |
| Розміри: | 29"х2.25" |
| ETRTO: | 57-622 |
| Тип бортувального тросу: | Кевларовий (folding) |
| TPI: | 67 |
| Рекомендований тиск: | 26-54 PSI (1.8-3.7 Bar) |
| Рекомендоване навантаження: | До 120 кг |
| Протектор: | HS451 |
| Колір контактної поверхні: | Чорний |
| Колір борту: | Чорний |
| Вага: | 625 г |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schwalbe |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 575 г |
| Материал | Кевлар |
| Назначение | Downhill |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Внедорожные |
| Ширина шины | 2.25 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Для електровелосипедів |
- Цена: 2 880 ₴


