влевовправо

Велосипед RoyalBaby Little Swan 18 Official UA 2023 рожевий RB18-18-PNK
- Готово к отправке
- Код: RB18-18-PNK
7 194 ₴
+380 (96) 119-09-00
Інтернет замовлення
- +380 (66) 463-40-63Viber-інтернет замовлення
- +380 (63) 679-97-75ВелоБайк-Сихів
- +380 (63) 113-66-37ВелоБайк-Винники
- +380 (96) 386-83-83Співробітництво та пропозиції
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RoyalBaby LITTLE SWAN це зручний та якісний велосипед з "лебединою" геометрією рами розроблений спеціально для дівчаток.
Надійна сталева рама, додаткові колеса, які допомагають утримувати рівновагу при навчанні катання.
Ріст дитини: від 110 до 135 см.
В комплектаці велосипеда є дзвіночок, корзинка, багажник та набір ключів.
- Рама окрашена якісною фарбою.
- Розмір коліс: 18 дюймів
- Висота керма: 78-87 см
- Висота сидіння: 55-70 см
Рекомендуємо цю модель велосипеда Літтл Свон від 4,5 рочків.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 10.6 кг |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Рост велосипедиста | 110-125 |
| Цвет | Розовый |
| Конструкция вилки | Жесткая |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Год выпуска | 2023 |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Дополнительные характеристики | |
| Багажная корзина | Спереди |
| Звонок | Да |
| Защита цепи | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Крылья | Да |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 122 см |
- Цена: 7 194 ₴





